استخدام حسابدار

استخدام حسابدار

تعدادی از موسسات حسابداری همکار  اینجانب برای استخدام نیروهای فارغ التحصیل جدید بدون سابقه به اینجانب سپرده اند پس افراد فارغ التحصیل با مدارک دانشگاهی معتبر می توانند رزومه شان را به ایمیل  shahriar3531@gmail.com

ارسال نمایند .(عزیزان حتماً ساکن تهران باشند )(حتماً در تایتل ایمیل مرقوم فرمائید جهت حسابدار بدون سابقه)

استخدام حسابدار بدون سابقه کار

در ادامه  برای آشنائی عزیزان تازه فارغ التحصیل از شرایط پیشرفت در این حرفه خلاصه ای تهیه نموده بودم که به صورت خلاصه شده آوردم .

شرایط موفقیت در حرفه حسابداری

۱- تحصیلات مرتبط

بسیاری از همکاران پیش کسوت و اساتید ما یا فارغ التحصیل رشته های دیگر بودند و یا فارغ التحصیل مقاطع زیر کارشناسی بودند ولی جالب آنکه ما نکات کلیدی کار را از آنها آموختیم ولی باید قبول زمانه عوض شده و بدون علم و دانش آکادمیک و تسلط بر سواد کامپیوتر و نرم افزار های کاربردی واقعاً پیشرفت در حرفه ما امری غیر ممکن نباشد بسیار نامحتمل است پس اول باید درسش را خوانده باشیم .

۲- تسلط به نرم افزار های مرتبط

در راس آنها اکسل عزیز که بدون آن هیچ کاری پیش نمی رود و روی فرمول نویسی هم حتماً کارکنید بسیار مفید است .

۳- تسلط بر نرم افزارهای تخصصی

هر حسابدار حتماً باید بتواند با سه تا از پر کاربردترین و بروز ترین نرم افزارهای حسابداری که لزوما زیر سیستم های انبار- فروش – خرید و حقوق دستمزد داشته باشد کارکند مثلا سند بزند – فاکتور خرید و فروش و این موارد را بتواند اصلاح کند و سند انبار بزند و موجودی کالا  را کنترل کند .

۴- تسلط به محاسبات حقوق و دستمزد

تسلط و شناسائی دقیق عوامل و پارامترهای حقوق و مزایا که در این سایت به تفضیل شرح دادیم که عزیزان می توانند از آنها  و مطالب مفید سایر منابع برای تکمیل توانائی حرفه ای استفاده نمایند .

۵- توانائی نگارش دفاتر قانونی

در مقاله ای که در دست دارم به صورت جداگانه شرح خواهم داد و برخی نکات حرفه ای و فوت های گوزه گری را هم جمع آوری کردم منتظر باشید .

۶- توانائی تنظیم صورت های مالی

تزارنامه ها و اظهارنامه و صورت های مالی مورد نیاز حسابرسان

استخدام حسابدار بدون سابقه کار-استخدام حسابدار بدون سابقه کار